גוונים בשיער

Bright Hair

גוונים בשיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

גוונים בשיער הלקוחות היא שרות בו אנו מצטיינים, כל תסרוקת המשולבת בגוונים בשיער היא יצירת אומנות.  מהיום הראשון שבו התחלתי לעבוד כמעצב שיער יצרנו גווני בלונד אופנתיים ושילבנו את טכניקת הצביעה שהייתה מוכרת לנו בכל דרך אפשרית בשיער הלקוחות כדי ליצור מראה אופנתי. מאז עברו כמה שנים... גוונים אופנתיים לשיער מתבצעים גם כיום רק שהטכניקה, מגוון המוצרים והמשך הטיפול והשימור בבית שודרגו.

 

הגוונים שאני יוצר כיום מבוססים על טכניקות עדכניות ביותר, בשילוב עם חומרים מדויקים להשגת מקסימום תוצאה במינימום נזק לשיער. אפשר לבצע גוונים בווריאציות שונות, בהתאמה למבנה התספורת, לגוון הקיים בשיער, לחיזוק צבע מסוים ועוד. הטיפ שלי לכל לקוחה כאשר היא פונה אליי בבקשה לבצע גוונים בשיערה הוא שחשוב לדעת לתחזק את התוצאה שהתקבלה בשיער עם התכשירים הנכונים גם בבית כדי לשמור על התוצאה שהתקבלה במספרה ושמור על חיוניות בשיער לאורך זמן. כיום ניתן במהלך ביצוע הגוונים להשתמש בתוספים מתקדמים שפועלים בסינרגיה עם תערובת ההבהרה בעזרתם אנחנו מצמצמים את הסיכוי לנזק שעלול להיגרם בעקבות הפעולה שנעשית ליצירת גוונים אופנתיים בשיער.

כיום בעזרת צבעי שיער חדשים שאינם מכילים אמוניה אני יכול ליצור גוונים אופנתיים גם על שיער טבעי בלי שיהיה צורך להשתמש בחומרי הבהרה אינטנסיביים ובכך לשמור יותר על איכות ובריאות השיער. ככל שנקפיד על בחירה נכונה של המוצרים הנדרשים לעבודה ונבחר בטכניקה הרצויה ליצירת המראה הנכון לכל לקוחה כך נשיג תוצאות מתקדמות וטובות יותר. תקופת הזמן שבה אנו חיים מביאה אלינו חידושים בכל הקשור לחומרים הפעילים והבחירה במה לעבוד היא שלנו, מעצבי השיער גוונים אופנתיים לשיער יכולים להיות מבוססים על פיגמנטים של בלונד אבל לא רק ! אני יוצר גוונים בשימוש עם קשת צבעים רחבה מאוד . צבעי חום טבעי כהה גם הם יכולים להוות עבורי השראה ליצירת הגוון הרצוי בשיער. הכול נעשה בהתאמה למצב השיער ולרצון הלקוחה לפי הסגנון שבחרה ולפי המראה הסופי המבוקש.

גוונים של קיץ

בקיץ קיימת תופעה שבה השמש החזקה מביאה לשריפה מסוימת של קצוות השיער, כך שנוצרים גוונים בהירים בחלקים ממנו. התופעה קורית בעיקר אצל בעלות שיער בהיר, משום ששיערן נוטה להישרף מהשמש בקלות רבה יותר מאשר אלו שצבע שיערן הטבעי כהה, כמו חום כהה או שחור. שיער שחור אינו מתבהר כלל, ולעיתים מקבל גוון אדום בקצוות בעקבות שריפת השמש בקיץ.

יצירת מראה מגוון באמצעות צבע

האפשרות שקיימת היום במספרות, היא יצירת גוונים באמצעות צביעה, ובכך יצירת מראה טבעי ממש כמו זה שהשמש מקנה לנו. שיער צבוע מושפע פחות מנזקי השמש, לטוב ולרע. הוא פחות יינזק ויתפצל, אך גם גווני הקיץ הצעירים לא יצוצו בו.
הצביעה במספרה בצבע שיער ללא אמוניה, מאפשרת שמירה על בריאות השיער. הסיבה לכך היא שהשיער אינו נשרף באמת כמו שקורה בגווני הקיץ, אלא נצבע. תהליך הצביעה במידה ונעשה בצורה מקצועית, מייצר פחות סכנה לקצוות מפוצלים ועוזר לשמור על שיער בעל אלסטיות ומלא ברק.

גם שחורות שיער יכולות

בעלות שיער שחור למשל, אינן זוכות למראה הגוונים השמשי גם כשמדובר בצבע שיער טבעי. הסיבה לכך היא פשוט ששיער שחור לא מתבהר כל כך בקלות מהשמש. באמצעות צביעה, גם בעלות שיער שחור יכולות להנות מהמראה הייחודי של הגוונים. ויותר מכך! באמצעות הצביעה ניתן לייצר גוונים בטונים שונים שלא תלויים בצבע השיער המקורי.
כך בעלות שיער כהה יכולות לקבל את גווני השמש הבהירים, ובמקביל בעלות שיער בהיר יכולות להתהדר בגוונים כהים. כמו למשל בצביעה בסגנון אומברה בה הקצוות מקבלים גוון כהה משאר השיער, דבר שלא ניתן להשיג בצורה טבעית אלא רק תחת ידיו המנוסות של מעצב שיער.

שינוי מראה לקראת החורף

בעונת החורף הקרירה, מזג האוויר גורם לכולנו (או לפחות לרובנו) להתעטף בצעיפים, מעילים וכובעי צמר. מזג האוויר האפרורי בחוץ והתאורה המעומעמת הנוצרת בגלל העננים, מתאימה מאוד למראה הכהה גם בשיער.
בחורף, שהאוויר קריר יותר והשיער פחות נשרף ומתבהר באופן טבעי, הגוונים המתאימים יהיו כהים יותר. יצירת גוונים מותאמים לעונה מאפשר יצירה של מראה טבעי בשיער, ממש כאילו הוא הושפע ממזג האוויר. למרות זאת, הרצון בייחוד וחידוש מביא אותנו ליצירת גוונים בשיער שהמראה שלהם הוא לאו דווקא טבעי. כמו גווני האומברה שהם ייחודיים ומושכים תשומת לב דווקא משום שהם שונים ממראה שיער טבעי.
אז איזה גוונים מתאימים לך?

 אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה. לייעוץ חייגי: 054-7293925זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.