גוונים בשיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

גוונים בשיער הלקוחות היא שרות בו אנו מצטיינים, כל תסרוקת המשולבת בגוונים בשיער היא יצירת אומנות.  מהיום הראשון שבו התחלתי לעבוד כמעצב שיער יצרנו גווני בלונד אופנתיים ושילבנו את טכניקת הצביעה שהייתה מוכרת לנו בכל דרך אפשרית בשיער הלקוחות כדי ליצור מראה אופנתי. מאז עברו כמה שנים... גוונים אופנתיים לשיער מתבצעים גם כיום רק שהטכניקה, מגוון המוצרים והמשך הטיפול והשימור בבית שודרגו.התאמת צבע ותספורת

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

בחירה נכונה של עיצוב תספורת בהתאם למבנה הפנים והתאמת הצבע לשיער.

במספרה, התספורת החדשה נראתה נפלא, אבל אחרי החפיפה הראשונה גילית שיש לך אסון טבע על הראש, ואת צריכה להשקיע המון זמן כדי להיראות טוב. איך תימנעי מזה ותשיגי בדיוק את הצבע והתספורת שאת רוצה?


גוונים בשיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

מעושנים" לשיער? כן, יש דבר כזה! גוון מעושן מבוסס למעשה על גווני צבע שיער בהיר באופן יחסי בו ישנם פיגמנטים "חיוורים" ונוצר על ידי ערבוב מתאים.

קשת גווני השיער רחבה היום יותר מתמיד ומאפשרת לנו לבחור את הטוב ביותר בהתאם לניואנסים הקיימים בהקשר של גוון העור, השיער, העיניים ועוד. פרמטרים אלו אשר קובעים במידה רבה בתהליך של קבלת ההחלטות על צביעת השיער בגוון החדש ויש להתחשב בהם כדי שבסופו של המראה שיושג יהיה הנכון ביותר עבור שיערך. .


גוונים אדומים בשיער

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

רונן פלג מסביר על כל מה שחשוב לדעת על הצבע האדום בשיער. גווני האדום באופנת השיער הם הגוונים המבוקשים והחמים ביותר השנה.

יותר ויותר נשים בוחרות בגוון העז במטרה ליצור לעצמן "לוק" טרנדי ועכשווי, כשעוצמת האדום תשתלט על השיער ותיצור אפקט של ברק ועומק יוצאי דופן.


זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.