גוונים מעושנים בשיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

מעושנים" לשיער? כן, יש דבר כזה! גוון מעושן מבוסס למעשה על גווני צבע שיער בהיר באופן יחסי בו ישנם פיגמנטים "חיוורים" ונוצר על ידי ערבוב מתאים.

קשת גווני השיער רחבה היום יותר מתמיד ומאפשרת לנו לבחור את הטוב ביותר בהתאם לניואנסים הקיימים בהקשר של גוון העור, השיער, העיניים ועוד. פרמטרים אלו אשר קובעים במידה רבה בתהליך של קבלת ההחלטות על צביעת השיער בגוון החדש ויש להתחשב בהם כדי שבסופו של המראה שיושג יהיה הנכון ביותר עבור שיערך. .

גוונים מעושנים בשיער

"מעושן" למעשה מבוסס על גווני צבע שיער בהיר באופן יחסי בו ישנם פיגמנטים "חיוורים" והכוונה היא לצבעים פחות מבריקים עם פחות עוצמת גוון בתוצאה הסופית. גוון "מעושן" נוצר על ידי ערבוב של מספר גוונים מסוימים.

צבעים יוצרים עניין רב בשיער ועל גווני עור בהיר ניתן לייצר צבעים "מעושנים" רבים לדוגמא: אפור עכבר – יהיה מבוסס על גוון חום בהיר מאוד עם נטייה לירקרק השילוב של השניים יוצר גוון "דהוי" שקוף באופן יחסי ופחות זוהר מהצבעים הרגילים.

בלונד אש - יהיה מבוסס על גוון בלונד בהיר מאוד עם נטייה לאפרפר אטום. השילוב יביא לתוצאת צבע בהירה "חיוורת" מבלי ליצור הדגשים של פיגמנט דומיננטי מסוים.

 

התאמת צבע לפי גוון העיניים:

לבעלות גוון עיניים ירוק נמליץ על בחירת גווני הבלונד המעושן שיהיה "מרוח" ובעל שקיפות מתונה.
לבעלות גוון עיניים חום שקד נמליץ על בחירת גווני אפור עכבר איתו ניתן יהיה להדגיש את העיניים וליצרו הבלטה מסוימת.

התאמת צבע "מעושן" לפי גוון העור:

לגוון עור בהיר וחיוור כדאי לבדוק את האפשרות של צביעת השיער בגוונים של חום אפור מט . גוון אטום אשר יוצר קונטרסט ראוי.
לגוון עור כהה מומלץ לשזור גוונים בהירים המבוססים על גוון בלונד אש –תלוי במרקם השיער ובעוצמת הפיגמנטים הטבעיים הקיימים בו. בכל מקרה יש להיוועץ עם מומחה שיער כדי לבחור את הצבע המתאים לפי הפרמטרים שהוזכרו לעיל.

טיפ נוסף לפני בחירת הגוונים הנ"ל לשיערך:

חשוב לדעת כי צבעים "מעושנים" יוצרים מראה "חיוור/מט" ותוצאת צבע שנוצרת תהיה ללא אפקט של ברק לכן, תפישת האיפור גם כן אמורה להשתנות בהתאם. קחי בחשבון שגוונים אלו מחייבים איפור בסגנון מאוד מסוים ועם צבעים משתלבים. לנשים המעדיפות להישאר עם גווני איפור חזקים וצבעוניים מדיי תהיה בעיה של התאמה בתהליך של יצירת הרמוניה במראה הכולל".זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.