החלקה אורגנית

החלקה אורגנית

החלקה אורגנית לשיקום שיער יבש

דירוג משתמשים: 4 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar inactive
 
החלקה אורגנית היא החלקת שיער המיועדת לשיער יבש מאוד ופגום והינה מומלצת ביותר לשיקום ותיקון השיער בצורה יעילה ומהירה.

הרעיון החדשני בביצוע החלקת שיער זו הוא שימוש בחומרי הזנה טבעיים הקיים בשיער. החלקת שיער אורגנית מכילה חלבון הקיים בשיער ושומר על שלמותו ומראהו המבריק. כאשר הקראטין הטבעי נפגם וצפיפותו פוחתת, מראה השיער נפגע והשיער הופך להיות יבש ושברירי וחסר ברק.

החלקת שיער אורגנית מעשירה את השיער בחלבון קראטין המתמזג בשיער באופן טבעי ומבצע שיקום מראה בצורה מיידית ומהירה של השערה עם תוצאות מרשימות הנשארות לאורך זמן.

היתרון בביצוע החלקת שיער משקמת בשיטה זו הוא שהחומר הפעיל אינו מכיל פורמלין שבריכוזים גבוהים עלול להיות מסרטן כמו למשל בהחלקה ברזילאית שאיננה מותרת לשימוש בשל ריכוז פורמלין גבוה.

החלקה אורגנית עוזרת משמעותית בשיקום מראה וטקסטורת השיער, היתרונות הבולטים של החלקה משקמת זו הן:

  • חיזוק ושיקום כל סוגי השיער. הכולל שיער טבעי, שיער מקורזל ויבש, שיער פגום, שיער חסר ברק וגמישות
  • מטפלת בשיער שעבר טיפול  כימי כגון: הבהרות ופסים בשיער, שיער צבוע בצבע המכיל אמוניה, סלסול בשיער ושאר החלקות שיער למינהן. 
  • החלקת שיער אורגנית בשונה מהחלקת קראטין רגילה אינה משמשת רק לביצוע החלקת שיער או שיפור מראה השיער, החלקת שיער אורגנית שונה משאר הטיפולים הנמצאים בתחום השיער. החלקה אורגנית נועדה ביסודה קודם לכל לטפל ולשקם את השיער במבנהו הפנימי ללא חומרים כימיקלים חזקים אלא על ידי החדרת מולקולות פרוטאין וקולאג'ן בנקבוביות השיער ובעיקר לייצור שכבת מגן שתימנע נסיגה בעתיד.

החלקת שיער אורגנית משקמת נחשבת לפיתוח מתקדם ומשמעותי בתחום טיפולי השיער והשימוש בננו מולקולות קראטין שמורכבות מחלקיקים זעירים ביותר מעין רסיסי אדים קטנטנים ובעלי כושר חדירה יוצא דופן מחדירים הממלאים לחלוטין את חלקיקי הסדקים הקיימים בשיער הפגום. השיער הסדוק והפגום מתמלא בקראטין ומתמזג עימו וכך בעצם הסדקים במבנה השערה נעלמים והשיער הופך להיות גמיש , חזק ובעל מראה בריא ומבריק.

החלקת שיער אורגנית משמשת את כל סוגי השיער, טכנולוגיה חדשנית זו יעילה ביותר בטיפול והבראת מראה השיער, תוצאות הטיפול המרשימות ביותר מתקבלות כאשר מדובר בשיער פגום ויבש במיוחד שעבר תהליכים כימים חזקים כגון הבהרת שיער פעמים רבות .
התוצאה הסופית לאחר שיקום שיער עם החלקה אורגנית הינה מרשימה ללא תופעות לוואי שונות והשיער נראה חלק טבעי ובריא.

החלקה אורגנית לשיער חלק ומראה בריא

החלקת שיער אורגנית  מגלמת את הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר עבור שיערך.

בהחלקה אורגנית קיימים חלבונים וחומצת אמינו, המזינים את השיער ומאפשרים החדרת חומרי הזנה בצורה משופרת לשיער.

בנוסף, החלקה אורגנית מכילה רמות גבוהות של ציסטאין, ציסטין, ליזין וטירוזין המסייעים לשיקום השיער ובנייתו מחדש.

בניגוד לשאר החלבונים, המציעים רק הגנה או תיקון ולחות, החלקת שיער אורגנית  משלבת את כל התכונות האלה וביחד עם רמת P.H המותאם לשיערך השיער מקבל עיבוי, רכות וברק.

החלקת שיער אורגנית מחליקה שיער צבוע ומשקמת שיער פגום מאוד.

החלקה אורגנית אינה מכילה פורמלין ומאושרת ע"י משרד הבריאות הישראלי

 אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה

רונן פלג-  החלקה יפנית, עיצוב שיער