החלקה יפנית

החלקה יפנית

החלקה יפנית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 
החלקה יפנית הינה החלקת שיער המהווה בשורה אמיתית לאלפי נשים בעלות שיער מקורזל או מתולתל החולמות על מראה שיער חלק, גמיש ומבריק. החלקת שיער יפנית בשיטה זו מאפשרת לאותן נשים שעברו את הטיפול להיפטר ממכשירי פן ומחליקי שיער למינהם והכי חשוב, חיסכון רב בזמן של התעסקות עם עיצוב השיער כל יום מחדש. הבשורה בהחלקת שיער יפנית הינה הזנה מסיבית של סיב השיערה מבפנים והחדרת קולגונים וויטמינים ושאר חומרי הזנה החיוניים לשיער ובכך משמרים ומעשירים את גמישות השיער והברק הטבעי של השיער לאורך זמן.

מידע מקיף אודות תהליך החלקת שיער יפנית המתבצע במספרה.

אבחון השיער

השלב הראשון וגם ללא ספק אחד מהחשובים ביותר בתהליך ההחלקה היפנית הוא אבחון סוג השיער וכן בחינת היסטוריית הטיפולים שאותם עבר השיער. במידה שהשיער עבר כבר החלקות, צביעה בעזרת צבע לשיער המכיל מתכות או טיפולים המצריכים שימוש בחומרים כימיים שונים, יש בכך כדי להשפיע על התוצאה הסופית של תהליך החלקת  השיער שאותו את מעוניינת לבצע.

חפיפת השיער

לפני שמתחילים בביצוע ההחלקה בפועל, חשוב לחפוף את השיער באמצעות שמפו ייחודי תוך הקפדה על זרימת מים קבועה וטמפרטורת מים לא גבוהה מידי. חשוב במיוחד לחפוף היטב את השיער לכל אורכו. במידה שמדובר בשיער ארוך במיוחד מומלץ אף לחזור על הפעולה שנית. פעולת החפיפה לא כוללת בשום פנים ואופן שימוש במרכך שיער שיכול לפגוע ביעילותו של חומר ההחלקה.

הזנת השיער

בשלב זה מותזים על השיער שמנים לצורך הזנת השיער בלחות וכן לצורך הגנה טובה יותר לקרקפת בזמן ביצוע ההחלקה עצמה. בנוסף, התזתם של שמנים אלו מסייעת לחומר הפעיל בתהליך ההחלקה להספג בצורה טובה יותר בשיער ולהניב תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

הטיפול עצמו

משך תהליך הביצוע של ההחלקה היפנית עומד בממוצע על כ-4 שעות. במהלך ההחלקה מעצב השיער מורח תמיסה כימית מיוחדת על גבי השיער שלך. הפעולה שעושה תמיסה זו היא למעשה שינוי של מבנה השיערה, מה שגורם לה בסופו של דבר להיות חלקה לחלוטין. בשלב הבא יש צורך לייבש את השיער. לאחר מכן עוברים על כל השיער בעזרת מחליק שיער קרמי. חשוב מאוד לבצע את התהליך באופן מדוייק ומוקפד תוך חלוקת השיער לקווצות קטנות. במידה שהתהליך לא יבוצע באופן יסודי התוצאה הסופית לא תהיה תואמת לציפיותייך וכמובן שלא תמצה את מלוא הפוטנציאל של התהליך. לבסוף מתיזים על השיער חומר הזנה מיוחד ולמעשה זה הכל, השיער שלך חלק, מבריק ומדהים.

לאחר ההחלקה...

ביומיים או אפילו שלושה ימים שלאחר ביצוע ההחלקה היפנית עצמה, חל איסור מוחלט על חפיפת השיער. יתר על כן אין לאסוף את השיער באמצעות גומיה, 'קליפס' לשיער וכו'. כל הפעולות שזה עתה ציינו עלולות לפגוע במידה רבה בהחלקה. ובוודאי שאין צורך להגיד לך שבמקרה כזה הזמן הרב שהשקעת במספרה ירד לטימיון, ופשוט חבל.

תוצאות מעולות לטווח ארוך

לאחר ביצוע החלקה יפנית בשיערך תהני משיער בעל מראה חיוני, בריא, מבריק וכמובן חלק במיוחד. הבשורות הטובות באמת הן כי פרט לחלק מזערי במיוחד מכלל המקרים, השיער שעבר החלקה ישאר חלק לצמיתות. כמובן שמדובר על השיער שעבר החלקה בפועל ולא על השיער החדש שצומח. במידה ששיערך מתולתל במיוחד תצטרכי לחזור על הטיפול רק לאחר תקופה של כשמונה עד תשעה חודשים. במידה ששיערך נמצא במקום טוב באמצע, בטווח שבין שיער מתולתל לשיער חלק, טיפול חוזר ידרש ממך רק לאחר פרק זמן של כשנה! חשוב מאוד לציין בהקשר זה כי חידוש החלקה הוא קצר, פשוט וכמובן גם זול יותר מביצוע החלקה יפנית לראש מלא. כך למעשה, אם מסתכלים על כך לטווח הארוך, החלקה יפנית היא תהליך משתלם במיוחד אשר מניב תוצאות פשוט נהדרות.

היתרונות העיקריים של ההחלקה היפנית

  • לאחר החלקה יפנית השיער נשאר חלק למשך כשנה מיום ביצוע ההחלקה
  • במידה שאת נוהגת לעשות בבית פן או 'מחליק' באופן קבוע, ההחלקה היפנית תחסוך לך זמן רב.
  • במידה שאת נוהגת לעשות במספרה פן או 'מחליק' באופן קבוע, ההחלקה היפנית תחסוך לך גם לא מעט כסף.
  • מעבר לכך שהשיער חלק כמשי לאחר ההחלקה הוא גם הופך למבריק ובעל מראה בריא במיוחד

החלקה יפנית – מדוע?

נשים רבות חולמות על שיער חלק ונעים כמשי, שלא דורש התעסקות מיוחדת בבוקר. אולם רוב הנשים, גם אלה שיש להן שיער נוח יחסית, לא זוכות לפריבילגיה הזו. לכן הומצאה ההחלקה היפנית ויש בה לא מעט יתרונות נוספים, מעבר לשיער חלק ומסודר תמידית. מהן יתרונות החלקת שיער בשיטה יפנית?

קודם כל – מראה נהדר ועדכני

בעולם ויזואלי של אימג'ים ותמונות סלפי, אין ספק כי אנחנו רוצים להיראות טוב כל הזמן. שיער חלק הוא השיער הנוח ביותר לסידור ובדרך כלל מתאים לכל תווי פנים מכל צבע ומוצא. החלקה יפנית מאפשרת ליהנות משיער חלק באופן תמידי, בלי צורך בפנים או בגיהוץ שיער. החלקה יפנית עמידה בפני חום, קור, לחות ורטיבות והיא למעשה קבועה, עד אשר מתחילים לצמוח שורשים ורק אז יש צורך בהחלקת השורשים בלבד.

החלקה יפנית מתנהגת כמו שיער רגיל

השיער לאחר החלקה יפנית מתנהג כמו שיער רגיל טבעי ולכן אפשר לעשות פן (אם כי לא צריך), צבע או כל תסרוקת שתרצו.

הזנה ובריאות לשיער

בניגוד לפן ששורף את השיער, בייחוד אם משתמשים בו על בסיס יומיומי, החלקה יפנית אינה שורפת או הורסת את השיער. נכון, מחדירים לשיער חומרים כימיים, אבל במקביל מקבל השיער גם תוספת של מינרלים וויטמינים מיוחדים שנועדו להגן עליו ולשמור על בריאותו. חומרי הזנה אלה גם מסייעים למראה שיער בריא, חיוני ומבריק. לכן, החלקה יפנית היא פתרון מושלם לבנות שרוצות שיער חלק תמידי, בלי להרוס אותו.

ביצוע ההחלקה היפנית – רק אצל מומחה

החלקה יפנית נעשית רק אצל מעצב שיער מקצועי המתמחה בהחלקה יפנית ויודע כיצד לבצע אותה על הטוב ביותר. אם הולכים לחובבן, אפשר אולי לחסוך כסף, אבל להפסיד הרבה יותר. טעות אחת יכולה להרוס את השיער ולגרום לו להיראות רע ומר. לכן, אם אתן מתעניינות בהחלקה יפנית, חשוב לפנות למעצב שיער אמין, איכותי ובעיקר מקצועי, ורצוי לקבל המלצות וחוות דעת של נשים שראשן כבר עבר תחת ידיו. הרי אין חכם כבעל הניסיון!

חשוב שתדעי!

החלקה יפנית הינה תהליך מורכב למדי. לשם ביצוע החלקה יפנית בשיער באופן שיפיק עבורך את התוצאות האופטימליות, מעצב השיער שמבצע את ההחלקה חייב להיות מקצוען ובעל ניסיון רב בביצוע פעולה זו. אל תפקידי את שיערך בידי ספר חובבן אשר יכול בקלות לגרום לנזק בלתי הפיך לשיערך ולהרוס אותו כליל.

רונן פלג נחשב לאחד מטובי המומחים בישראל בכל הקשור לביצוע החלקות שיער. נשמח לקבוע עימך פגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום וללא התחייבות על מנת לבצע אבחון מדוייק של שיערך לצורך ביצוע החלקה יפנית מקצועית. צרי קשר כבר עכשיו!