בלוג מאמרים


החלקה אורגנית

דירוג משתמשים: 4 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar inactive
החלקה אורגנית היא החלקת שיער המיועדת לשיער יבש מאוד ופגום והינה מומלצת ביותר לשיקום ותיקון השיער בצורה יעילה ומהירה.

הרעיון החדשני בביצוע החלקת שיער זו הוא שימוש בחומרי הזנה טבעיים הקיים בשיער. החלקת שיער אורגנית מכילה חלבון הקיים בשיער ושומר על שלמותו ומראהו המבריק. כאשר הקראטין הטבעי נפגם וצפיפותו פוחתת, מראה השיער נפגע והשיער הופך להיות יבש ושברירי וחסר ברק.

החלקת שיער אורגנית מעשירה את השיער בחלבון קראטין המתמזג בשיער באופן טבעי ומבצע שיקום מראה בצורה מיידית ומהירה של השערה עם תוצאות מרשימות הנשארות לאורך זמן.


החלקת שיער גלי

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
שיער מרדני ומקורזל דורש טיפול והתייחסות שונה מהשיער הרגיל. קיימות בגדול,שלוש אופציות הניתנות לבחירה בהתאם לסוג השיער,המרקם שלו ובודאי בהתאם לרצון הלקוחה, חשוב לשקול את הפרמטרים השונים כדי לבחור את הטוב ביותר עבורך.

בשילוב של טיפול נכון, טכניקת עבודה ומוצרי טיפול וטיפוח המותאמים לאחר אבחון מקצועי ניתן יהיה להשיג תוצאה לשיפור המראה של השיער שלך וכך תיהנו משיער מסודר ונוח לעיצוב לאורך זמן.


החלקה יפנית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
שיער חלק הוא תסרוקת שמתאימה לכל אירוע, ותמיד קל לסדר ולסרק אותו. לכן, אין זה פלא כי לא מעט נשים ונערות נושאות עיניהן אל המראה החלק ומחפשות דרכים להחליק את שיערן כך שייראה חלק וגולש, ללא צורך בשימוש במכשירים מיוחדים בכל בוקר. מי שמעוניינת בשיער חלק שיראה טבעי ויהיה נוח לסידור, יכולה לחשוב על החלקה יפנית. החלקה יפנית היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר למי שמעוניינת להחליק את השיער ובכל זאת גם לשמור עליו.

החלקת שיער יפנית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

החלקת שיער - רונן פלג עם כל הטיפים לפני ואחרי החלקת שיער

שיער חלק הוא משאת נפשה של כל מקורזלת, מסולסלת או בעלת שיער יבש, גלי ונפוח. על מנת להחליק את השיער הטבעי ולשמור על בריאותו, מבלי לפגוע ביסודות של מבנה השערה, תוך שמירה על האורך הקיים - מצריך ידע ונסיון רב ולא פחות חשוב המלצות של חברות שעברו תהליכים דומים בשיער.

זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.