בלוג מאמרים

החלקה יפנית לשיער מובהר

החלקה יפנית לשיער מובהר

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

 

קצת על החלקה יפנית

החלקה יפנית פותחה באוסקה שביפן, על ידי מעצבת שיער יפנית. היא פיתחה פורמולה ייחודית החודרת לתוך סיב השערה ומשנה את המרקם שלה לצמיתות, ובכך למעשה מותירה את השיער חלק באופן קבוע, ללא סיוע של מחליקים או מייבשי שיער. כדרך לשקם את השיער היבש, חלק מהפורמולה כוללת גם ויטמינים ומינרלים המשקמים ומבריאים את השיער ומעניקים לו חיוניות, חיים, זוהר וברק.

האם זה מזיק?

החלקה יפנית אמיתית ואיכותית, לא רק שאיננה מזיקה, אלא אפילו, כאמור, משקמת ומעניקה בריאות לשיער. אולם, כמו בכל מוצר, גם כאן ישנם חיקויים המנסים להוזיל את המוצר ולמעשה מציעים החלקה יפנית שעשויה להיות מזיקה ומסוכנת. החלקה כזו בדרך כלל מכילה את החומר פורמלין – חומר מזיק אשר עלול לגרום לסרטן. לכן חשוב מאד לגשת לספרים מומחים ולמספרות ידועות, ובכל מקרה, לפני שמבצעים החלקה יפנית, לבקש מהספר את אישור משרד הבריאות. ספר מהימן ואחראי יחזיק אישור שכזה. לפני שמבצעים החלקה, בקשו מהספר להראות לכם את אריזת המוצר. על האריזה כתוב שהמוצר אינו מכיל פורמלין, וכן, אישור משרד הבריאות המאשר כי לא קיימים חומרים מסוכנים במוצר. במידה ואין אישור כזה – אל תסכימו לעבור את ההחלקה בשום פנים ואופן!!! אמרו יפה תודה וחפשו ספר אמין יותר.

סוגים שונים של החלקה יפנית

קיימים סוגים שונים של החלקות יפניות, בעיקר ברמת הפיתוח והחברה המייצרת את המוצר, וניתן להתאים את סוג ההחלקה לסוג העור והשיער של הלקוחה. חשוב לזכור כי ספר טוב ומומחה, הוא כזה אשר יודע לבצע דיאגנוזה נכונה ולאבחן נכון את השיער ואת מצבו. כדאי לבקש לבצע בדיקת רגישות בחלק קטן וחבוי של השיער כדי לוודא שאין רגישות של העור למוצר. לאחר הבדיקות והאיבחונים, יהיה ניתן להתאים באופן מושלם את סוג ההחלקה ללקוחה, כך שהשיער יהיה יפה, נעים וזוהר, וגם לא יפגע בעור העדין של הקרקפת.

עכשיו גם החלקה יפנית לשיער מובהר

לא כל החלקה יפנית מתאימה לשיער שעבר הבהרה. החלקה יפנית לשיער מובהר צריכה להיות מתאימה למרקם השיער שהשתנה, לשקם אותו ולהעניק לו מראה זוהר ומבריק. בדרך כלל שיער צבוע או מובהר מתייבש כתוצאה משימוש חוזר בכימיקלים הנמצאים בתוך צבעי השיער. החלקה יפנית לשיער מובהר מחליקה את השיער מבלי לפגוע בצבע או בהבהרה, וגם משקמת את השיער. החלקה לשיער מובהר מורידה את נפח השיער ומעניקה קלילות ונינוחות. לאחר ההחלקה ניתן להתנהל כרגיל כולל: חפיפה, רחצה בים ובבריכה נסיעה מהירה עם חלון פתוח, והכי חשוב: השיער קל ונוח לסידור בכל עת ובכל מצב, והכל – מבלי להרוס את ההחלקה ומבלי לפגוע בצבע השיער. גם כאן, חשוב לוודא כי מדובר במוצר תחת פיקוח משרד הבריאות, ומאושר על ידו. לא להסס לבקש ממעצב השיער להראות לכם את המוצר ולחפש את האישור על גביו.

החלקה יפנית לשיער מובהר – כיצד זה מתבצע

החלקה יפנית לשיער מובהר מתבצעת באופן מעט שונה מהחלקה יפנית רגילה. ראשית, מורחים על השיער ומחדירים אליו את ההחלקה המשקמת ומניחים לה להיספג לתוך השיער למשך כשלושת רבעי שעה. לאחר מכן מחליקים באמצעות מחליק שיער מיוחד, בטמפרטורה הנכונה (ולא חמה מדי!) את השיער בזהירות ובעדינות עד שהוא ישר לחלוטין. במהלך תהליך ההחלקה החומר נספג לתוך השיער, חודר אליו, מבריא ומשקם אותו. לאחר סיום התהליך, יש להימנע מחפיפת השיער למשך ארבעים ושמונה שעות כך שההחלקה נתפסת ומוחדרת היטב. לאחר מכן ניתן להתנהל בשגרת היום יום הרגילה.

החלקה יפנית לשיער מובהר ולכל סוגי השיער

ניתן לבצע החלקה יפנית לכל סוג שיער, גם המקורזל והמתולתל ביותר. הכי חשוב לדעת לאבחן נכון את סוג השיער כדי להתאים לו את ההחלקה הנכונה, אבל עוד יותר חשוב, לוודא כי אתם בידיים טובות וכי סוג ההחלקה הינו בטיחותי.

 

 זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.