בלוג מאמרים

החלקה יפנית ופתיחת תלתלים

החלקה...פתיחת תלתלים או אולי יפנית?

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 
שיער מרדני ומקורזל דורש טיפול והתייחסות שונה מהשיער הרגיל. קיימות בגדול,שלוש אופציות הניתנות לבחירה בהתאם לסוג השיער,המרקם שלו ובודאי בהתאם לרצון הלקוחה, חשוב לשקול את הפרמטרים השונים כדי לבחור את הטוב ביותר עבורך.

בשילוב של טיפול נכון, טכניקת עבודה ומוצרי טיפול וטיפוח המותאמים לאחר אבחון מקצועי ניתן יהיה להשיג תוצאה לשיפור המראה של השיער שלך וכך תיהנו משיער מסודר ונוח לעיצוב לאורך זמן.

החלקה יפנית - החלקת שיער

החלקה קלה - פתיחת תלתלים

פעולה זו מומלצת לנשים המעוניינות בפתרון מתקדם תוך שמירה על מרקם השיער. ניתן לבצע החלקה קלה בשיער ופתיחת תלתלים בשתי טכניקות המתאימות לכל סוגי השיער.

כיום ניתן להשיג תוצאה איכותית מבלי להכביד על השיער ואו לגרום לנזק היות והפעולה מתבצעת ללא צורך בסירוק אלא אך ורק בפעולה עם הידיים.

טיפ: לבעלות שיער מקורזל מאוד (מהשורשים ועד לקצוות) ניתן לשלוט כיום על עוצמת ההחלקה בכך שבוחרים את סוג החומר בחירה של הטכנולוגיות השונות הקיימות בשוק.

החלקה קלאסית בשיער

פעולה זו מומלצת בדרך כלל לנשים ולנערות המרבות לעצב את שיערן בפן. בעלות שיער מתולתל ובעל מרקם דק יותר באופן יחסי - התוצאה שתתקבל תהיה שיער רך יותר, חלק ונוח לעיצוב ולסידור.

החלקה קלאסית עוזרת לשימור וייצוב השיער בפן לאורך זמן ארוך יותר. הפעולה במספרה נמשכת זמן קצר יחסית ומשתלמת ביותר מבחינת ההשפעה שלה לאורך זמן.

החלקה יפנית

פעולה זו מבוססת על קו מוצרים שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות ביותר. בשילוב עם הטכניקה הנכונה, עבודה יסודית ומקצועית של מעצב השיער, הלקוחה תהנה משיער חלק ללא נפח, קל ונוח לעיצוב ולסידור.

החלקה יפנית מתבצעת בשילוב של חומרים כימיים עם טיפול תרמי (תהליך חימום מיוחד). ברוב המקרים בסיום התהליך, מרקם השיער משתפר לאין שיעור.

הפעולה פותרת את הלקוחה מביצוע הפן וחוסכת הוצאות מיותרות של כסף גם לטווח הארוך. זמן הטיפול ארוך יותר מהמקובל (4-6 שעות עבודה ) וחשוב לא פחות -מחזיק לזמן ארוך מהרגיל.

טיפ: בשום מקרה לא להתחיל את הפעולה לפני שתדרשי מאיש המקצוע שיבצע עבורך בדיקה מקדימה תוך התייעצות מקצועית וקבלת אבחון יסודי של הנתונים הקיימים של השיער ועור הקרקפת.

*חשוב לא פחות, לקוחה שעברה את הטיפול בשיערה חייבת לבחור במוצרים משלימים להמשך טיפול וטיפוח בבית. כיום החברות היצרניות של מוצרי ההחלקה מציעות מגוון רחב של מוצרים שפותחו בטכנולוגיות תוך התאמה מרבית לשינוי שנוצר בשיער.

 

אשמח לעמוד לשירותך בכל עניין ועיצה

בברכה
רונן פלג - עיצוב שיער מומחה החלקה יפנית, עיצוב שיער בקו חדשני ומודרני.

כתובתינו: רחוב זאב 9, גני תקווה, טלפון:03-5352715 סלולרי:054-7293925זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.