תוספות שיער

הארכת שיער

תוספות שיער - הארכת שיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

המראה שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו והוא חשוב ליצירת רושם ראשוני טוב. כל אחת רוצה להיראות טוב ולקצור מחמאות, ולשיער יש חלק גדול בזה. גם אישה בעלת תווי פנים נהדרים, שפתיים חושניות ועיניים יפהפיות, תהיה פחות מושכת עם שיער פגום, יבש או דליל מאד. חשיבותו של סידור וטיפוח השיער ידועה לכל יועצי היופי והתדמית, ומפרנסת לא מעט מספרות ומעצבי שיער. אבל כיצד תדענה באיזה מקום תוכלו לבצע הארכת שיער בטוחה ויעילה?

השיער שלנו לא תמיד משביע את רצוננו. יש בנות שהשיער נפגם עם הזמן כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש, שימוש בחומרי צביעת השיער, חפיפות מרובות ושימוש רב ב - פנים ובתכשירים לשיער. גם חשיפת השיער לכלור (בבריכה) או מלח (מי ים) הורסת את השיער. ישנן בנות שהשיער שלהן במקורו יבש יותר והן זקוקות לטיפול מזין אינטנסיבי לשיער. הטיפול בשיער יבש ופגום לא מחייב הימנעות מצביעת השיער, הארכתו או החלקתו. צריך רק לדעת לפנות לאיש המקצוע הנכון שיעשה זאת בצורה בריאה ובטוחה.

הארכות שיער ומילוי שיער יבש ופגום

נשים רבות מעוניינות בתוספות או הארכות שיער. לעיתים משום שהשיער דליל, ולעיתים משום שהשיער קצר מדי ומעוניינים בהארכה משמעותית שתעניק מראה מלא ועשיר יותר. הארכות שיער לשיער יבש ופגום, באמצעות תוספות שיער, מהווה פתרון יעיל, מהיר ופשוט לשינוי מראה השיער ושדרוג המראה החיצוני הכללי. תוספות המשולבות בעיצוב השיער מעניקות לאישה ביטחון עצמי במראה שלה, וביטחון בבחירת המראה החדש שלה, מבלי להיכנס להתערבויות מסובכות, מורכבות או מסוכנות מדי.

רונן פלג,  מציע ללקוחותיו מגוון פתרונות שיער חדישים ומתקדמים, ובעיקר בריאים ובטוחים, עבור סוגים שונים של שיער וסוגים שונים של בקשות, כולל מילוי שיער, החלקת שיער ללא פורמלין, הארכות שיער לשיער יבש ופגום ועוד.

הארכות שיער בריאות

מעצבי שיער וספרים רבים משתמשים לצורך הארכות שיער בשיטות שונות כמו חיבור השיער באמצעות ריתוך, הלחמה, קשירה או שזירה של השיער. כל אלה, כולל תוספות שיער בחיבור חרוזים, הינן שיטות המותחות את השיער, שורפות אותו ומזיקות לו, ולעיתים קרובות עשויות לגרום נזק משמעותי לשיער. שיטות אלה חוסכות אומנם זמן וכסף לטווח הקצר, אבל הרסניות לטווח הארוך.

רונן פלג משתמש בשיטה בריאה וייחודית, והיא נחשבת לבטוחה ביותר בתחום הארכות שיער לשיער יבש ופגום. השיטה הזו כוללת חיבורי שיער ללא שימוש בהלחמה, חום, דבק או חומרים כימיים אחרים. שיטה זו כוללת תהליך במהלכו מחוברות יחידות תוספות השיער מאיכות גבוהה ביותר, באמצעות הלחמה קרה. התהליך מתבצע על ידי יחידת פולימר דקיקה ביותר, בעלת מבנה מולקולרי הזהה כמעט לחלוטין למבנה של שערת אדם. התוצאה היא שיער בעל מראה טבעי, בריא ומרשים, ובעיקר – שיער שאינו נפגם במהלך התהליך. אבל יותר מזה, רונן פלג מטפל בהארכות שיער גם לשיער פגום ויבש, ומשקם את השיער עצמו עוד לפני תהליך ההארכה.

תוספות שיער בהתאמה אישית

הארכת שיער איכותית ויעילה היא כזו המותאמת באופן אישי ללקוחה, ולוקח בחשבון את סוג השיער, אורכו, רמת הדלילות שלו, צבעו, וכדומה. למעשה, בטרם מתחיל תהליך הארכת השיער בפועל, נעשה אבחון מקצועי אישי עבור כל לקוחה, במהלכו מותאם עבורה סוג תוספת השיער המתאימה לה, כמות השיער הנדרשת להענקת מראה מושלם וכן, גוון הצבע השיער מתאים ללקוחה כך שיתאפשר מראה של שיער טבעי ובריא.

כאמור, אצל רונן פלג, נעשות הארכות שיער לשיער פגום ויבש בהתאמה אישית, תוך שימוש בתוספות שיער באיכות גבוהה, שיטת חיבור בטוחה ובריאה ותוך שימוש בידע מקצועי ובניסיון רב שנים. הארכות השיער המשמשות את רונן עומדות בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר, מחזיקות מעמד לאורך זמן וניתנות להסרה ולשימוש חוזר.

יתרונות של תוספות השיער

  • תוספות קבועות בריאות לשיער ולקרקפת.
  • שילוב מושלם בשיער המקנה מראה טבעי.
  • אין הגבלה באף פעילות.
  • מסייעות גם בשיקום השיער הפגום הטבעי.
  • עמידות לאורך זמן.
  • ללא חומרים כימיים ותהליכים הרסניים.
  • התאמה אישית.

אם אתן מתעניינות בפתרונות שיער כגון הארכות שיער לשיער פגום ויבש, תוספות שיער לשיער דליל, החלקות מקצועיות ועוד, פנו למספרה של רונן פלג עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ.זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.