תוספות שיער לשיער מלא ושופע

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

תוספות שיער משמשות כיום להשגת מראה שיער שופע ומלא נפח.. זה כבר לא אותו חלום שהיה. מה שלא ניתן היה במשך שנים רבות להגשים או כמעט בלתי אפשרי לביצוע, היום זה הפך להיות פעולה פשוטה וקצרה, במהלכו של ביקור אחד במספרה והחלום הופך מיד למציאות אמתית חיה נושמת ומלאת חיוניות.תוספות שיער לשיער דליל

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

דלילות בשיער זוהי בעיה אשר מטרידה נשים וגברים כאחד ומכל הגילאים. שיער דליל מהווה גורם משמעותי בכל הנוגע להפיכת המראה החיצוני של רבים להרבה פחות מרשים. נוסף על כן, יש לציין כי הדלילות בשיער גורמת לכך שלא מעט אנשים מגיעים למצב בו השיער שלהם הופכת למגרעה וזאת במקום שיהיה תוספת חיובית למראה הכללי שלהם.

במידה ותדעו להיעזר בפיתרון החכם ביותר למצב יתאפשר לכם להיות בסיטואציה יוצאת דופן. תוכלו סוף סוף לגרום לעצמכם להרגיש שלמים יותר. אז אל תתפשרו ובחרו באופציה הטובה ביותר לשם העלמת הדלילות בשיער, בחרי בתוספות שיער בהתאמה אישית עבורך.

הוספה ומילוי שיער בשיטה ייחודית

בעזרתן של תוספות השיער תוכלי לראות את השיער שלך במצבו הטוב ביותר מזה שנים. בעזרת תוספת שיער איכותית ומיומנות של מעצב שיער מומחה ניתן לגרום לשיער להיות בדיוק כפי שהיית רוצה. השיער שלך הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל הנוגע לדרך בה אחרים יראו אותך. במידה ובאמת חשובים לך להיות במיטבך בכל הנוגע להופעה החיצונית שלך, דעי לך כי השיער שלכם וההשקעה בו יהיו קריטיים מאוד לכך.

לא רק שתוספות שיער זה פיתרון אשר נחשב לטוב במיוחד, יש להבין כי תוספות שיער הינן מוצר זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות שיעמדו לנגד עינכם. השימוש במוצר זה יהיה לכם לעזר ובצורה יוצאת דופן. תוספת השיער בה אנו משתמשים הינה באיכות בינלאומית ומותאמת אישית עבורך, השיער שנוסף שזור על גבי רשת דקיקה בלתי נראית ומשתלב בצורה מושלמת בשיערך שלך, חיבור תוספת השיער נעשה בעזרת פולימיר טבעי דקיק ואינו מורגש, התוצאה הסופית הינה של שיער מלא, בעל מראה בריא ומעוצב בתסרוקת ייחודית עבורך. תוספות שיער בשיטה זו הינם הבטוחות ביותר לשימוש, ההרגשה היא של שיער טבעי לחלוטין וכן גם תחזוקת השיער, אין תחזוקה מיוחדת, את מתנהגת כאילו זה שיערך שלך. 

תוספות שיער איכותיות הן הרבה יותר מרשימות ומשתלבות היטב עם שיער טבעי ביחס לתוספות היותר בסיסיות וזולות. השיער השזור בהן הינו איכותי שעבר תהליך ייחודי המחזק אותו ושומר על מראה בריא ורענן לאורך זמן, זו הסיבה שאצלנו בוחרים רק בתוספות שיער איכותיות וזאת על מנת לאפשר שימוש ביחידת השיער לאורך זמן ושתוספת שיער תענה על מבוקשכם בצורה מושלמת וההרגשה האישית תהייה הטובה ביותר ביחס למראה. 

מילוי שיער דליל עושים רק במספרה מקצועית

בכל מספרה המתמחה במתן פתרונות שיער שונים תוכלו למצוא תוספות שיער ובמגוון סוגים. המספרות אשר ניחנות בניסיון רב בכל הנוגע להארכת ועיבוי השיער יהיו אלה שתרצו לפנות אליהן, זאת מכיוון שלא כל מספרה מחזיקה בניסיון הנדרש לשם מתן תוצאות אשר ישביעו את רצונכם.

מעצב שיער מקצועי הינו הבחירה הנכונה לשם הטיפול בדלילות בשיער, במספרת רונן פלג תוכלו לשכוח מכל נושא הדלילות וזאת מכיוון שאצלנו תקבלי את המענה אשר מתאים במדויק לסוג השיער שלך. מגוון פתרונות השיער אותו אנו מציעים מאפשר לך למצוא ולהיעזר בתוספות שיעראשר ישתלבו בצורה יוצאת דופן עם השיער הטבעי, דבר אשר יסייע לך להיראות הרבה יותר טוב וכמובן להרגיש טוב עם עצמך.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך בצורה המקצועית ביותר עבור פתרון מילוי שיער הנכון ביותר עבורך, זאת ללא שום התחייבות מצידך.

לייעוץ חינם וללא התחייבות חייגי: 03-5352715 או השאירי פרטים בטופס יצירת הקשר באתר ואחזור אליךך במהרה.


תוספות שיער

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

השיער הוא אחד מסממני ההיכר והיופי של כל אישה. הטכנולוגיה המתקדמת העומדת כיום לרשותנו מאפשרת הארכת או עיבוי השיער הטבעי, והענקת מראה ייחודי, זוהר ומלהיב, בהתאמה אישית. תוספות השיער מאפשרות היום להקנות לשיער כל מראה שרק חפצים: שיער חלק או מתולתל, שיער בצבע פסים או גוונים או צבוע בצבע אחיד, הארכת שיער קצר או עיבוי שיער דליל, ומגוון רחב נוסף של אפשרויות, כאשר הסוד הוא שמירה על מראה שיער טבעי. תוספות שיער בהתאמה אישית נעשות בהתאמה לסוג השיער של הלקוחה, מבנה פניה וכמובן, רצונותיה.

טכניקות של תוספות שיער

קיימות מספר שיטות להוספת תוספות שיער:

הדבקת שיער – הדבקת התוספות צמוד לקרקפת בעזרת פס סיליקון או דבק 3 שניות. טכניקה זו הינה מיושנת יחסית והיא לוקה בחסר כיוון שהחיבור גס מדי, מכביד על השיער ומוגזם. כמו כן, שיטה זו גורמת לפירוק ולשבירת השיער ולתלישתו.

שזירת שיער – את התוספות שוזרים לשיער הטבעי, סמוך מאד לקרקפת. שיטה זו מבוצעת לרוב עם טרסים, רק שמדובר בקליעת מה רוחבית מאוזן לאוזן, ואז תופרים את הטרס על הצמה עצמה. שיטה זו בעלת כמה חסרונות: החיבור גדול מדי, השיער הכלוא בצמה מיצר צחנה נוראית, והנזק לשיער גדול ומשמעותי.

תוספות שיער בחרוזים – לרוב, איכות השיער המגיע בחרוזים אינה מן הגבוהות, כיוון שמחיר שיער זה הוא מחיר עממי יותר והתחרות גורמת למשווק להוריד מחירים על חשבון איכות השיער. כמו כן, חיבור השיער בחרוזים גורם נזק לשיער הטבעי. החיבור באמצעות חרוז מתכת מזרז את שבירת השיער וגורם להמון נפילות ונשירות של השיער הדורש טיפול אינטנסיבי ובלתי פוסק בתוספות.

השיטה המומלצת ביותר כיום היא הלחמת שיער חמה או קרה באמצעות לייזר. שיטה זו היא הטכניקה הבטוחה, הבריאה, האיכותית ובעלת החיבור הזעיר והעמיד ביותר הקיים כיום בתחום זה של תוספות שיער. טכניקת החיבור מתבצעת באמצעות קראטין המגן על השיער ושומר עליו יציב וחזק לאורך זמן. שיטה זו מעניקה אחריות לשישה חודשים עם תוספות מלאות ללא נפילות של תוספות השיער ובלי שבירת השיער הטבעי כלל.

התאמה אישית של תוספות השיער

היה והחלטת ללכת ולבצע תוספות שיער בהתאמה, חשוב לדעת כי נדרשת התאמה אישית לתוספות השיער בכמה מובנים:

ראשית, תוספות שיער בהתאמה אישית כוללת התאמה של התוספות לסוג השיער או לסוג השיער אותו רוצים לקבל. תוספות מתולתלות יתאימו לשיער מתולתל או שיער שהמטרה שלו להיראות מתולתל. תוספות שיער חלקות יתאימו כמובן למראה החלק וכן הלאה.

תוספות השיער צריכות להיות באורך הרצוי. ניתן לקצר את התוספות למי שמעוניינת שיער קצר יותר, או שמטרתה רק לעבות את השיער ולא להאריכו.

יש להתאים את התוספות למטרה הרצויה. תוספות שיער שנועדו רק לעבות שיער דליל יהיו מוצמדות באופן שונה מאשר תוספות שמטרתן להאריך את השיער.

בסופו של דבר, יש כמובן להתאים את צבע התוספות לצבע השיער על מנת ליצור מראה טבעי המשתלב עם השיער הטבעי של הלקוחה. כיום יש עיצובים שונים וטרנדים פופולריים דווקא בעלי קו קצוות בצבע שונה מהשיער הרגיל. ניתן לצבוע את הקצוות של השיער הטבעי, אבל מי שמעוניינת בשיער ארוך יותר ומעוצב בצורה הזו, יכולה לבחור בתוספות שמגיעות צבועות בקצוות.

בסופו של דבר תוספות שיער בהתאמה אישית היא עניין של המלצת הספר המומחה ביחד עם הרצונות של הלקוחה. הספר יודע להתאים את התסרוקת המתאימה למבנה הפנים של הלקוחה, ולוקח בחשבון גם את רצונותיה (למשל אם היא רוצה גוון מסויים של השיער, אורך ספציפי וכדומה). באופן הזה מובטחת תספורת שגם תתאים ללקוחה ותחמיא לה, וגם תהיה משביעת רצון עבור הלקוחה עצמה ותענה על הרצונות והבקשות שלה.

חשוב לדעת

בשוק קיימות כמה סוגים של תוספות שיער וכמה אופציות לחיבור התוספות לראש. חשוב מאד להשקיע קצת יותר בתוספות שיער איכותיות שנראות יפה גם לאחר חפיפות וחשיפות לשמש, למי מלח או למי הבריכה, וגם תחזקנה מעמד לאורך זמן רב יותר. כמו כן הטכניקה הטובה והבטוחה ביותר לחיבור התוספות לשיער הוא בעזרת הלחמה חמה או קרה ורק על ידי מומחה מקצועי.

 


זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.