תוספות שיער

תוספות שיער בהתאמה אישית

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

השיער הוא אחד מסממני ההיכר והיופי של כל אישה. הטכנולוגיה המתקדמת העומדת כיום לרשותנו מאפשרת הארכת או עיבוי השיער הטבעי, והענקת מראה ייחודי, זוהר ומלהיב, בהתאמה אישית. תוספות השיער מאפשרות היום להקנות לשיער כל מראה שרק חפצים: שיער חלק או מתולתל, שיער בצבע פסים או גוונים או צבוע בצבע אחיד, הארכת שיער קצר או עיבוי שיער דליל, ומגוון רחב נוסף של אפשרויות, כאשר הסוד הוא שמירה על מראה שיער טבעי. תוספות שיער בהתאמה אישית נעשות בהתאמה לסוג השיער של הלקוחה, מבנה פניה וכמובן, רצונותיה.

טכניקות של תוספות שיער

קיימות מספר שיטות להוספת תוספות שיער:

הדבקת שיער – הדבקת התוספות צמוד לקרקפת בעזרת פס סיליקון או דבק 3 שניות. טכניקה זו הינה מיושנת יחסית והיא לוקה בחסר כיוון שהחיבור גס מדי, מכביד על השיער ומוגזם. כמו כן, שיטה זו גורמת לפירוק ולשבירת השיער ולתלישתו.

שזירת שיער – את התוספות שוזרים לשיער הטבעי, סמוך מאד לקרקפת. שיטה זו מבוצעת לרוב עם טרסים, רק שמדובר בקליעת מה רוחבית מאוזן לאוזן, ואז תופרים את הטרס על הצמה עצמה. שיטה זו בעלת כמה חסרונות: החיבור גדול מדי, השיער הכלוא בצמה מיצר צחנה נוראית, והנזק לשיער גדול ומשמעותי.

תוספות שיער בחרוזים – לרוב, איכות השיער המגיע בחרוזים אינה מן הגבוהות, כיוון שמחיר שיער זה הוא מחיר עממי יותר והתחרות גורמת למשווק להוריד מחירים על חשבון איכות השיער. כמו כן, חיבור השיער בחרוזים גורם נזק לשיער הטבעי. החיבור באמצעות חרוז מתכת מזרז את שבירת השיער וגורם להמון נפילות ונשירות של השיער הדורש טיפול אינטנסיבי ובלתי פוסק בתוספות.

השיטה המומלצת ביותר כיום היא הלחמת שיער חמה או קרה באמצעות לייזר. שיטה זו היא הטכניקה הבטוחה, הבריאה, האיכותית ובעלת החיבור הזעיר והעמיד ביותר הקיים כיום בתחום זה של תוספות שיער. טכניקת החיבור מתבצעת באמצעות קראטין המגן על השיער ושומר עליו יציב וחזק לאורך זמן. שיטה זו מעניקה אחריות לשישה חודשים עם תוספות מלאות ללא נפילות של תוספות השיער ובלי שבירת השיער הטבעי כלל.

התאמה אישית של תוספות השיער

היה והחלטת ללכת ולבצע תוספות שיער בהתאמה, חשוב לדעת כי נדרשת התאמה אישית לתוספות השיער בכמה מובנים:

ראשית, תוספות שיער בהתאמה אישית כוללת התאמה של התוספות לסוג השיער או לסוג השיער אותו רוצים לקבל. תוספות מתולתלות יתאימו לשיער מתולתל או שיער שהמטרה שלו להיראות מתולתל. תוספות שיער חלקות יתאימו כמובן למראה החלק וכן הלאה.

תוספות השיער צריכות להיות באורך הרצוי. ניתן לקצר את התוספות למי שמעוניינת שיער קצר יותר, או שמטרתה רק לעבות את השיער ולא להאריכו.

יש להתאים את התוספות למטרה הרצויה. תוספות שיער שנועדו רק לעבות שיער דליל יהיו מוצמדות באופן שונה מאשר תוספות שמטרתן להאריך את השיער.

בסופו של דבר, יש כמובן להתאים את צבע התוספות לצבע השיער על מנת ליצור מראה טבעי המשתלב עם השיער הטבעי של הלקוחה. כיום יש עיצובים שונים וטרנדים פופולריים דווקא בעלי קו קצוות בצבע שונה מהשיער הרגיל. ניתן לצבוע את הקצוות של השיער הטבעי, אבל מי שמעוניינת בשיער ארוך יותר ומעוצב בצורה הזו, יכולה לבחור בתוספות שמגיעות צבועות בקצוות.

בסופו של דבר תוספות שיער בהתאמה אישית היא עניין של המלצת הספר המומחה ביחד עם הרצונות של הלקוחה. הספר יודע להתאים את התסרוקת המתאימה למבנה הפנים של הלקוחה, ולוקח בחשבון גם את רצונותיה (למשל אם היא רוצה גוון מסויים של השיער, אורך ספציפי וכדומה). באופן הזה מובטחת תספורת שגם תתאים ללקוחה ותחמיא לה, וגם תהיה משביעת רצון עבור הלקוחה עצמה ותענה על הרצונות והבקשות שלה.

חשוב לדעת

בשוק קיימות כמה סוגים של תוספות שיער וכמה אופציות לחיבור התוספות לראש. חשוב מאד להשקיע קצת יותר בתוספות שיער איכותיות שנראות יפה גם לאחר חפיפות וחשיפות לשמש, למי מלח או למי הבריכה, וגם תחזקנה מעמד לאורך זמן רב יותר. כמו כן הטכניקה הטובה והבטוחה ביותר לחיבור התוספות לשיער הוא בעזרת הלחמה חמה או קרה ורק על ידי מומחה מקצועי.

 זקוקה לייעוץ? אני פה בשבילך

חייגי 03-5352715

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירי פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.